13 May 2021

Смарт-постери з NFC технологією для благодійних пожертв

Фонд “Крона” для залучення допомоги вперше застосував технологію безконтактних платежів через паперові постери

Тепер підтримати благодійні проекти фонду “Крона” стало ще легше. Ми випустили “Розумні постери” із сучасною технологією NFC, через які легко зробити безготівкові донації одним дотиком смартфона.

NFC-плакати – ефективний і недорогий спосіб розказати про проекти поза соціальних мереж і запропонувати зручний, швидкий шлях допомоги. Адже смартфони завжди у людей в руках, найчастіше біля кас, де людина розраховується за певні товари чи постуги.

Достатньо “доторкнутись” до серця на плакаті “Крони” смартфоном – і технологія одразу переводить благодійника на платіжну форму для пожертви. Людина обираєте зручну суму і сервіс – або Приват24 або GoglePay/ApplPay

Наші перші NFC плакати розміщені в мережі аптек “Астрея фарм” у Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі. Через ці плакати люди можуть допомогти вагітним жінкам і новонародженим із вадами среця https://bit.ly/3hmNRo5

Плакати розроблені в межах проекту «Безпека медичних послуг і доступ до засобів боротьби із COVID-19 вагітним жінкам і новонародженим із вадами серця», який фінансується ІСАР Єднання у межах проєкту “Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

NFC-технологія відкриває для благодійності великі можливості. Це 100% захищені платежі, безпечна й прозора альтернатива готівковим скринькам. Крона серед перших впровадила цю технологію для фандрейзингу. Зокрема у нас є кілька терміналів NFC Donnation BOX, які розташовані у рітейл-мережах. Так ми залучаємо більше людей, кошти надходять безпосередньо на рахунок Фонду, ніто не може їх вкрасти, не потрібно інкасацій. А на екранах терміналів у режимі реального часу видно, скільки коштів зібрано і на що витрачено.