05 Квітня 2020

«Добрий pass»©

Сучасний та простий спосіб допомоги дітям з важкими захворюваннями – термінали для безконтактних благодійних внесків NFC Donation Box. В кіно, супермаркеті, на автозаправці ви можете легко і швидко зробити пожертву зі своєї картки чи смартфона

Cashless пожертви через спеціальний термінал – безпечний і прозорий спосіб підтримати благодійні проекти. Достатньо піднести до терміналу безконтактну платіжну картку або смартфон, щоб зробити благодійний внесок зі свого рахунку.

Усі пожертви автоматично зараховуються на банківський рахунок фонду «Крона» і йдуть на лікування тяжких захворювань у дітей. На мультимедійному екрані благодійного терміналу можна бачити кому та як саме допомагають зроблені пожертви. Інформація про надходження і витрати коштів оновлюється в режимі реального часу.

Валерій Харчишин про допомогу через благодійний термінал відео >>>

Наші Donation Box розміщені в Києві у кінотеатрах MULTIPLEX в ТЦ «Sky Mall» та ТЦ «Проспект», у магазинах Good Wine, у супермаркетах АШАН на вул. Берковецька 6, Ашан РівГош вул. Здолбунівська 17, у Бізнес центрі Поділ-Плаза, на автозаправці Socar за адресою Протасів Яр 13-А.

«Для благодійних фондів прозорий і відповідальний збір пожертв є непорушним стандартом діяльності. Саме таким ми бачимо проект «Добрий Pass». NFC Donation Box сучасна заміна скриньок, куди люди опускали готівку. Але зараз це абсолютна безпека пожертв та гарантія їх цільового використання. Отримані кошти ми спрямовуємо на лікування дітей з тяжкими хворобами. Це і сучасне обладнання, і медикаменти, і матеріали для діагностики». Олена Мацібох, Голова правління ВБФ «Крона»