18 Січня 2021

«Добрий pass»©

Сучасний та простий спосіб допомоги дітям з важкими захворюваннями – термінали для безконтактних благодійних внесків NFC Donation Box.

Cahsless пожертви через спеціальний термінал – безпечний і прозорий спосіб підтримати благодійні проекти одним дотиком. Достатньо піднести до терміналу безконтактну платіжну картку або смартфон, щоб зробити благодійний внесок зі свого рахунку.

Усі пожертви автоматично зараховуються на банківський рахунок фонду «Крона» і йдуть на лікування тяжких захворювань у дітей. На мультимедійному екрані благодійного терміналу можна бачити кому та як саме допомагають зроблені пожертви. Інформація про надходження і витрати коштів оновлюється в режимі реального часу.

Наші Donation Box розміщені в Києві у кінотеатрах MULTIPLEX в ТЦ «Sky Mall» та ТЦ «Проспект», у магазинах Good Wine, у супермаркетах АШАН на вул. Берковецька 6, Ашан РівГош вул. Здолбунівська 17, у магазині Водафон за адресою Хрещатик, 22, на автозаправці Socar за адресою Протасів Яр 13-А.

«Для благодійних фондів прозорий і відповідальний збір пожертв є непорушним стандартом діяльності. Саме таким ми бачимо проект «Добрий Pass». NFC Donation Box сучасна заміна скриньок, куди люди опускали готівку. Але зараз це абсолютний рівень безпеки пожертв і їх цільового використання. 100 % отриманих коштів ми спрямовуємо на програму лікування дітей з тяжкими хворобами. Це і сучасне обладнання, і медикаменти, і лабораторні матеріали для діагностики». Олена Мацібох, Голова правління ВБФ «Крона».