11 December 2020

Здоров’я дітей у подарунок

Компанія VPointMedia Ukraine вирішила подарувати своїм бізнес-партнерам добру справу і направила корпоративний сувенірний бюджет на допомогу дітям, які ведуть важку боротьбу із лейкозом

Стрімко наближаються Різдвяні свята — час подарунків та привітань друзів і партнерів. Їх приємно дарувати і приймати, та ще приємніше, коли твій подарунок виявиться насправді цінним.  

«Можливість подарувати дитині здоров’я — найбільша цінність. Ми можемо підтримати їх нестримне бажання жити, допомогти в одужанні й вірити в їхню перемогу», каже CEO VPointMedia Ukraine Віталій Якушин.

Боротьба з хворобою тривала і виснажлива. Напередодні свят ці діти мріють не про цукерки і ляльку, а про можливість повернутись додому, піти в школу і забути безкінечний виснажливий біль. Тож, на кошти, передані компанією, ми придбали ліки для маленьких пацієнтів відділення дитячої гематології Київського обласного онкодиспансеру.

Благодійний фонд «Крона» понад сім років бере участь в акціях «Благодійність замість сувенірів». За цей час 23 бізнес-компанії передали нам сувенірні бюджети на більш ніж 2 млн грн.  Ці кошти допомогли врятувати життя онкохворих дітей, придбати апаратуру для підготовки донорської крові, медичне обладнання для лікування дітей з вадами серця, реабілітаційні засоби для дітей з дитячим церебральним паралічем, відновити дві школи в Луганській області.

І вже кілька років поспіль на робочий стіл людей замість календаря чи брендованої чашки потрапляє добра листівка. У якій йдеться про приблизно таке: «Дорогий партнере! Цього року кошти сувенірного бюджету ми спрямували на благодійність. Щиро віримо, що ви поділяєте наше прагнення долучитись до добрих справ і подарувати дітям здоров’я. Дякуємо!»   

На листівці Михайлик і Катя — пацієнти відділення дитячої гематології Київського обласного онкодиспансеру. Міші 2 роки, Катюші 10. У обох дітей рак крові. На додаток у Каті вада серця. Майже рік вони ведуть виснажливу боротьбу із хворобою. Щодня їм потрібні вартісні ліки, які знищують злоякісні клітини та підтримують організм. Таких дітей, як Михайлик і Катюша, у відділенні ще 14. І в наших силах допомогти їм у цьому тривалому марафоні за одужання.