26 August 2021

Телеканал 1+1 та Крона здійснюють мрії дітей

Благодійний проект Здійсни мрію допоміг втілити мрії дітей з інвалідністю – підопічних Фонду “Крона”

Данилко Партола з Шостки мріяв навчитись грати на піаніно і співати. Здавалося би, в чому унікальність такого бажання пятирічного хлопчика, якби не втрата слуху. У півтора роки у Данилка виявили двосторонню сенсоневральну туговухість. Слухові апарати, які він почав носити, не допомагали. Через пізнє втручання Данило так і не засвоїв мовлення. Нещодавно хлопчику поставили кохлеарні імпланти і він почав потроху розмовляти. А ще відвідувати уроки музики в дитячому садочку. Данилко так захопився цими уроками, що замріяв мати власне піаніно й навчитись музиці.

11-річна Полінка Козенкова мріє про професію ігрового дизайнера. У дівчинки вроджене генетичне захворювання – спинальна м’язова аміотрофія. П’ять років тому вони з мамою, бабусею і сестричкою тікали з-під обстрілів окупованої Горлівки. Зараз знімають житло під Харковим.

Завдяки телеглядачам та благодійному розпродажу програми Сніданок з 1+1 Данилко і Поліна наблизились до своїх мрій!

У партнерстві з проектом Здійсни мрію телеканалу 1+1 ми подарували Данилкові сучасне піаніно-ситнезатор з мікрофоном і нотами. А Поліні потужний стильний ноутбук для дизайну та програмування і оплатили 6 місяців онлайн-курсів «Розробка комп’ютерних ігор на Unity».

Ми привезли прямо додому дітям подарунки і відеопривіт від ведучої 1+1 та волонтерки «Здійсни мрію» Нелі Шовкопляс.