30 November 2020

До Щедрого Вівторка ми відкрили новий проект «Подаруй годину»

Тепер через наш сайт кожен може пожертвувати не тільки гроші, а й свій час для сімей, в яких є діти з невиліковними захворюваннями й діти з особливими потребами

Ви можете подарувати сім’ям одну годину свого часу і своїх професійних вмінь. Наприклад, якщо ви кур’єр, можна допомогти безкоштовно доставити продукти з супермаркету. Або водій з авто – може підвезти маму і дітей на реабілітацію чи в музей.

Для мене дуже актуальна допомога раз на місяць клінінгового сервісу.

Людмила, мама двох дітей з ДЦП

Батьки особливих дітей не можуть дозволити собі відвідати лікаря, зустрітись з друзями, піти в перукарню або зробити генеральне прибирання в домі, бо догляд і турбота про дитину не припиняється ні вдень, ні вночі. Врешті це підриває здоров’я матерів і батьків, стає причиною соціальної ізоляції, психологічних проблем.

Про таке і не мріяли! Няня, асистент! Добавлю ще – можливість консультації і здача аналізів для мам. Ми за себе взагалі забуваємо… Через брак часу і коштів

Юлія, мама дівчинки з ДЦП

На сайті ми зробили інтерактивну сторінку https://krona.niko.ua/give-hour/, де кожен з будь-якого міста країни може пожертвувати не лише гроші, а одну годину послуг, що дуже потрібні таким родинам. Кур’єр, няня, перукар, водій з авто, психолог, арт-терапевт, клінінер-сервіс, логопед, майстер, який зробить дрібний ремонт – ось невеликий перелік послуг, які можна подарувати сім’ям.

Через цю же сторінку родини за необхідності можуть замовити й скористатись цими послугами.

Якщо хочете допомогти, але не можете виділити час, то можна  зробити пожертву в розмірі вартості години часу спеціалістів або години своєї роботи. А ми організуємо необхідні послуги для сімей.

Такий подарунок буде доречним не лише в Щедрий Вівторок,  а й до Новорічних і Різдвяних свят. Адже в Україні понад 60 тисяч дітей з тяжкими захворюваннями та їхні батьки потребують такої допомоги. Більшості родин важко виділити кошти на побутові та професійні послуги.

Проект «Подаруй годину» впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation

Благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проектів. Zagoriy Foundation системно впроваджує накопичений поколіннями сім’ї Загорій досвід благодійництва, — що дозволяє робити вражаючий внесок в розвиток України. Фонд на довготривалій основі підтримує важливі для українського суспільства ініціативи та бере участь у заходах, які спрямовані на популяризацію благодійної діяльності. Пріоритетним напрямом діяльності Фонду є розвиток культури благодійності. В цьому напрямку Фонд системно впроваджує сталі проекти й окремі активності.

#ЩедрийВівторок виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився світом. Україна приєдналася до ініціативи у 2018 році. #GivingTuesday був створений з простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи. За останні 8 років ця подія перетворилася на глобальний рух, який надихає сотні мільйонів людей з усього світу творити добро.