22 November 2020

Група компаній НІКО підтримає наші проекти до Щедрого вівторка

Автомобільна дилерська мережа НІКО оголосила благочинні акції в усіх своїх автосалонах та сервісних станціях, щоб допомогти жінкам і дітям із вадами серця

Група компаній НІКО вже третій рік поспіль бере участь у Щедрому вівторку в партнерстві з благодійним фондом «Крона». Ми були одними з перших, хто приєднався до цієї ініціативи.

Вже традиційно в осінній період з кожного сервісу та проданого в салонах мережі автомобіля компанії передадють кошти на благодійність.

Завдяки минулорічним акціям #ЩедрийВівторок_сердечний у салонах дилерської мережі «НІКО» компанії передали 138 000 гривень на наші програми.

Кошти пішли на допомогу малюкам і жінкам із вадами серця, а саме оплату фібробронхоскопа у Національний Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України та ремонт палати інтенсивної терапії матері і дитини в Національному Інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

У цих закладах щороку проводять унікальні операції і рятують життя понад 5 тисяч дітей і 150- вагітних жінок з вадами серця.

***

Благодійний проект «Серце одне на двох» має на меті створення спільної палати інтенсивної терапії для матері та новонародженої дитини в Національному інституті серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова. Так ми допоможемо лікарям подарувати нове життя й врятувати жінок, у яких під час вагітності виявляють серцево-судинні патології.

***

Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторок в Україні проходить третій рік. Україна стала 154 країною, яка приєдналась до світового руху GivingTuesday.

Щороку мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

У 2020 році Щедрий вівторок оголошений 1 грудня.