31 Березня 2020

Збираємо на засоби індивідуального захисту медиків

Фонд «Крона» і Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» запустили партнерський проект, щоб забезпечити захисними матеріалами лікарів, які контактують з хворими на COVID-19.

У час пандемії українська система охорони здоров’я зазнає колосального навантаження. Боротьба з вірусом потребує не лише повної віддачі від медиків, але й захисту їх власного здоров’я. Адже вакцина проти коронавірусу ще не розроблена, а інфікований медик може постраждати сам і стати джерелом зараження для ослаблених пацієнтів з інших відділень. Тому безперебійне забезпечення лікарів засобами індивідуального захисту критично важливе. На жаль, державного фінансування не вистачає на покриття усіх потреб, тож ми маємо об’єднати зусилля і підключитися до порятунку тих, хто стоїть на медичній передовій.

З цією метою ми разом із Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» розпочали цей проект. Ми оперативно об’єднуємо небайдужих благодійників – бізнеси, неурядові організації, волонтерів та приватних осіб – закуповуємо і передаємо у медичні заклади засоби індивідуального захисту та інші рятувальні медичні матеріали. У рамках проекту ми регулярно відстежуємо нагальні потреби лікарень, закриваємо їх і звітуємо про виконані задачі.

Проект вже підтримали компанії Сингента Україна, Карлсберг Україна, Corteva Agriscience, агенція Isobar Ukraine, «БМ ДИСТРИБУШН 2.0», Ferrero Україна та сотні людей.

Ми плануємо забезпечити 10 лікарень з різних регіонів України необхідними засобами. Разом ми зможемо зупинити розповсюдження вірусу і зміцнити систему охорони здоров’я!