04 Червня 2020

Tetra Pak надав 550 000 грн для боротьби з COVID-19

У партнерстві з компанією Tetra Pak фонд «Крона» закупив монітори пацієнта та компресори для апаратів штучної вентиляції легень для лікарень Чернівецької області та м. Києва.

Цей крок став частиною пожертвування Групи Tetra Laval у розмірі 10 млн євро, виділених на боротьбу з COVID-19 в усьому світі.

Обладнання вартістю 550 000 грн ми передали у регіони, де зафіксовано найбільше випадків захворювань на COVID-19. Приліжкові монітори пацієнта Bionet мають широкий спектр функцій і можуть бути використані у різних умовах: від карети швидкої допомоги до відділення реанімації. Пристрій робить електрокардіограму, вимірює температуру тіла хворого, артеріальний тиск, вміст СО2 та кисню у крові тощо.

Компресори забезпечують стисненим повітрям наркозно-дихальне обладнання та апарати штучної вентиляції легенів. Їхня функція – додатково очищувати повітря, що подається пацієнту.

Починаючи з березня 2020 року благодійний фонд «Крона», спільно з корпоративними партнерами, надав допомогу 42 українським лікарням на суму 15 млн грн.

Tetra Pak – світовий лідер у галузі рішень для переробки і упаковки харчових товарів. Спільно зі своїми замовниками та постачальниками компанія надає безпечні, інноваційні та екологічні продукти мільйонам людей у більш ніж 160 країнах. Понад 25 000 співробітників працюють у компанії по усьому світу. Tetra Pak переконані, що статус лідера в індустрії неможливий без відповідального підходу до бізнесу, орієнтованого на сталий розвиток.