05 Березня 2021

Серце одне на двох

Ми створюємо блок із палатами інтенсивної терапії, де мами, яким необхідна допомога кардіологів, та новонароджені малюки будуть разом. Спеціальні палати планується обладнати за сучасними стандартами чистоти й безпеки

В Україні рівень материнської смертності у 5,3 рази вище, ніж в Європі. Основною причиною є хвороби серця у вагітних і породіль.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я  близько 113 тисяч смертей жінок  1,3 млн смертей малюків щорічно можна запобігти, якщо всім жінкам і новонародженим під час пологів буде надаватись якісна медична допомога в стаціонарі.

Наш проект “Серце одне на двох” саме про таку допомогу, щоб вагітні жінки із вадами серця і малюки після народження одразу потрапили в руки кардіохірургів та акушерів. Ми створюємо спеціальні післяродові палати інтенсивної терапії для мам і новонароджених в в Національному інституті серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова.

Спеціальні палати спільного перебування матері і дитини планується обладнати за сучасними стандартами чистоти й безпеки: припливно-витяжною вентиляцією, клімат-контролем,  панелями для якісної дезинфекції, системою сповіщення персоналу, засобами для інтенсивної терапії, санітарно-гігієнічних процедур, усім необхідним для малюка, в т.ч. кувезом (якщо дитина народжується раніше терміну). Тут буде оглядова, санвузол.

Приєднуйтесь до нас, щоб зберегти ці тендітні життя.

Відео проекту https://is.gd/4hIaot

Підтримати проект «Серце одна на двох» можна за посиланням https://bit.ly/359Ab9m