05 Квітня 2020

Адресна допомога

Ми допомагаємо дітям з тяжкими хворобами і їхнім рідним оплатити ліки, витратні матеріали, діагностику, засоби реабілітації, лікування за кордоном, коли немає можливості отримати медичну допомогу в Україні.

Ця програма дає можливість оперативно реагувати на потреби дітей у лікуванні, особливо
у випадках онкологічних, серцево-судинних, рідкісних імунних захворювань.

Щороку близько 25 дітей отримують адресну допомогу від Крони. Також Фонд допомагає в оплаті лікування за кордоном, коли немає можливості отримати медичну допомогу за державні кошти в Україні.

Як це працює

Після звернення ми ретельно перевіряємо випадок: вивчаємо документи, оцінюємо можливість отримання безкоштовної медичної допомоги в Україні в рамках Програми медичних гарантій, що фінансується Національною службою здоров’я України.

Фонд може запросити у батьків (пацієнтів) медичне призначення,  підтвердження результатів звернення до відповідних державних органів, щодо отримання безкоштовних ліків, операцій, путівок на реабілітацію згідно гарантій.

У разі прийняття позитивного рішення Правлінням фонду, ми укладаємо договір з батьками та “відкриваємо проект” для публічного збору пожертв на таку допомогу.

100% отриманих від благодійників коштів Фонд спрямовує на оплату лікування.

Корисна інформація для пацієнтів

Перевірити наявність ліків у Національному переліку лікарських засобів, що мають бути безкоштовними для кожного пацієнта лікарні

Ознайомитись із пакетом медичних гарантій, які покриває держава 

Перевірити наявність ліків у  вашому медзакладі

Перевірити, чи має ваша лікарня договір з НСЗУ

Доступні ліки, які повністю чи частково оплачує держава

Гаряча лінія МОЗ Украіни (по буднях з з 9:00 до 18:00)   0 800 505 201