27 Листопада 2020

“Крона” передала обладнання і засоби захисту медиків до лікарень Києва та Вінниці

The laboratory of Kyiv City Children’s Hospital №1 received brand new automatic biochemical analyzer Mindray BS240.

Новий автоматичний біохімічний аналізатор Mindray BS240 отримала лабораторія Київської міської дитячої лікарні №1. Сьогодні він допомагає оперативно контролювати стан пацієнтів і вчасно реагувати на поширення інфекції COVID-19. Автоматичний біохімічний аналізатор за годину з високою точністю дає значення вмісту в крові різних елементів. Він здатен обробити 200 аналізів за годину! Часто від цього залежить життя дітей.

Аналізатор вартістю 313 000 грн ми придбали завдяки пожертвам наших партнерів та акції #TogetherAsOne, яку провела міжнародна IT-компанія ЕПАМ Україна

У березні українська філія компанії оголосила серед співробітників акцію #TogetherAsOne на боротьбу проти COVID-19. Ідея акції – залучити співробітників регіональних українських офісів EPAM, активізувати співпрацю з громадами та спільно зібрати кошти на підтримку локальних лікарень. 

Нам треба було діяти дуже швидко, на випередження, адже це питання безпеки лікарів та людей в біді. У нас було лише три дні, щоб зрозуміти ситуацію з допомогою лікарням, обрати надійних партнерів, вибудувати архітектуру всього проєкту. На третій день у нас був чіткий деталізований план щодо STOP Covid активностей.

До проєкту були залучені 8 благодійних організацій, одна дипломатична місія та 15 спеціалістів ЕРАМ в організаційній частині. «Крона» виступила партнером по напрямках Києва та Вінниці. 

У акції взяли участь понад 700 донорів-епамівців, які переказували кошти через Українську біржу благодійності

У результаті ЕПАМ передав Фонду “Крона” 549 452 грн:
? 245 896 грн витрачено для закупки аналізатора в Київську дитячу лікарню №1
? 303 550 грн витрачено на придбання 2 200 одиниць засобів індивідуального захисту медиків Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф