09 Березня 2023

Звітуємо за 2022 рік

“Крона” публікує річний звіт за 2022 рік. У звіті описані програми, які Фонд реалізував за воєнний рік, завдяки підтримці українських та міжнародних донорів

У 2022 році Фонд “Крона” залучив 34,23 мільйони гривень і надав допомоги на 31,29 млн гривень.

З них 7,25 млн грн допомога ЗСУ і ДСНСУ: два автомобіля швидкої допомоги, обладнання для обштування реанімобіля, квадрокоптери, ремкомплекти, тепловізори, термобілизна, ковдри і спальники, генератори, павербанки, тактичні аптечки і т.і.

13,38 млн грн витрачено на закупівлю обладнання і медикаментів для 19 медичних закладів (в тому числі воєнних госпіталів) Києва, Львова, Херсона, Харкова і Харківської області, Запоріжжя, Сумської, Вінницької, Тернопільської областей.

Фонд організував доставку і передав близько 6-и тон гуманітарної допомоги в Запорізьку, Харківську, Вінницьку, Хмельницьку, Донецьку області. Продукти харчування, ковдри, ліки, гігієнічні засоби отримали 2,5 тисячі сімей.

Проєкти “Крони” підтримав як український бізнес та приватні особи, так і організації та громадяни з Польщі, Німеччини, Нідерландів, Італії, Великобританії, США, навіть були пожертви з Японії

Читайте повний текст звіту тут