11 Листопада 2021

Нові реанімаційні системи для новонароджених

Завдяки проекту “Твоя мрія” ми придбали нове обладнання для унікальних палат для породіль із вадами серця в Інститут Амосова

2 листопада чарівна машинка мрії разом із нами й телеведучими програми “Твій день” на 1+1 привезли до Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова нове довгоочікуване обладнання.

Це перші результати благодійного проекту «Твоя Мрія», який ми проводимо разом із телеканалом 1+1, програмою “Твій день”, за підтримки Автомобільного Мегаполіса “НІКО”. Мета проекту – допомогти зцілювати серця мам і малюків, які мають складні патології серця.

Придбати обладнання нам допомогли телеглядачі програми “Твій день”. За перші п’ять днів проект підтримали 6 тисяч людей! Відтак було зібрано 1 мільйон 25 тисяч гривень. На ці кошти ми придбали дві сучасні реанімаційні системи для немовлят Lifetherm за 490 тисяч гривень кожна дві спеціальні медичні тумби для палат матері і дитини.

Обладнання ми передали у новостворюване відділення акушерської кардіології Національного інституту серцево судинної хірургії імені М. М. Амосова.

Це лише перші результати акції. Проект триває до 15 грудня, і ми маємо можливість разом допомогти облаштувати нове відділення, де рятують життя одночасно мами і малюка.

Наразі ми плануємо придбати в Інститут імені М. М. Амосова: дихальні CPAP-апарати, шафу для стерилізації медичних інструментів, обладнання для безпечних операцій та реанімації, ультрафіолетову лампу, сучасні ліжка та меблі для породіль, а також навчальну лабораторію з симуляційним обладнанням.

В Україні понад 20 тисяч вагітних жінок щороку стикаються із серцево-судинними патологіями. Для 2,5 тисяч вагітних пологи становлять значний ризик. Натомість висококваліфікована медична допомога команди кардіологів та акушерів Інституту Амосова допомагає їм успішно виносити і народити дитину.