Програма "ПОЧАТОК"

Програма спрямована на зміни у підходах щодо догляду і виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, створення гідних умов для їх проживання, соціальної адаптації та розвитку. Фонд допомагає дітям, котрих доля змусила жити в інтернатах та дитячих будинках підготуватись і більш впевнено увійти в незнайоме для них "реальне" самостійне життя.

Цю програму допомоги дітям-сиротам Фонд розпочав у 2007 році. За цей час були реалізовані такі проекти:Новий затишний дім у Комарівському інтернаті.jpg Затишний дім: створення двох нових корпусів у Комарівській школі- інтернаті Чернігівської області на кшталт соціального гуртожитку, ремонт спортивного залу та майданчику в Донецькій школі-інтернаті №1, ремонт дитячого будинку при Банченському монастирі Чернівецької області.

У 2008 році фондом «Крона» було реконструйовано спальний корпус у Комарівській школі- інтернаті для проживання 40 дітей. Ми також забезпечили дім необхідним устаткуванням: меблями для спалень, кухні та вітальні, обладнанням, побутовою та відео-технікою.

У 2010 році завершилась реконструкція другого корпусу для 32-х дітей.

У своєму домі діти мають змогу самостійно приготувати собі сніданок або перекусити у кухні-їдальні. Є місце для прання, сушки і прасування власних речей. У такому будинку можуть разом жити брати і сестри, які раніше жили окремо у різних вікових групах.  Нові корпуси інтернату сплановані і оснащені таким чином, щоб, в разі реформування інтернату, будівля могла використовуватися як соціальний гуртожиток. Кімнати затишні і невеликі – на двох-трьох, максимум на чотирьох дітей. Кожен мешканець будинку має свій власний куточок з особистим місцем для занять, відпочинку, зберігання власних речей.

training5.JPG

Велике серце маленького життя: соціальна адаптація, підготовка до вступу у ВНЗ та пошуку роботи, тренінги з профорієнтації, мотиваційні заходи. У проекті брали участь 12 сиріт з 10-и інтернатів. Після випуску педагоги і психологи надали індивідуальну допомогу у період вступу у вищі навчальні заклади, пошуку житла і влаштування на роботу. Партнери - компанії "ФОКСТРОТ" та «НІКО».

Початок: спільно з компаніями EY та «НІКО», Благодійним фондом «СОС Дитяче містечко». 24 вихованці інтернатів та дитбудинків Луганської та Київської областей провели канікули в сім’ях СОС-містечка в Броварах Київської обл. Ці дні були насичені тренінгами, майстер-класами, діловими іграми, профорієнтаційними екскурсіями та вечірніми бесідами в колі сім’ї про майбутнє, успіх, любов і відповідальність.

майстер-клас.JPG polyv.JPG

Навчально-виробниче аграрне господарство для соціальної адаптації дітей-сиріт на базі теплиці в Комарівській школі-інтернаті.

Вже два роки Фонд підтримує навчально-виробничий майданчик на базі теплиці в Комарівській школі-інтернаті.

Мета проекту - дати дітям орієнтир і навички для початку самостійного життя і праці. 30 дітей-вихованців інтернату отримують знання з основ малого фермерського бізнесу і навички вирощування екологічної тепличної продукції.

Серед 110 вихованців інтернату майже всі - сільські діти. Через рік-два їм доведеться робити вибір і самостійно впорядковувати своє життя. Більшість з них повернуться в рідне село.

Тож отримані знання і навички - важливий інструмент для їх добробуту.

Під керівництвом наставника діти засвоюють основи фермерського господарства, дізнаються про технології вирощування тепличної продукції. Навчившись тут, вони зможуть організувати власне господарство з тепличкою. Тепер вони знають, що зможуть заробити і бути успішними на землі.

Окрім практики щодо організації теплички, діти можуть отримати консультації та поради щодо організації власного бізнесу.

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"