Теплиця в інтернаті

Соціальна мета проекту: трудове навчання й професійна орієнтація молодих людей з числа сиріт та позбавлених батьківської опіки, навчання технологіям вирощування екологічно чистої тепличної продукції, основам малого аграрного бізнесу.


Основна ідея проекту:
організація навчально-виробничого тепличного господарства, де будуть засвоювати навики вихованці та випускники Комарівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки (село Комарівка Чернігівської області,Борзнянського району).

Ми відремонтували теплицю, зробили нове покриття за сучасними технологіями, крапельний полив, освітлення, парничок для розсади. Тут тепло, світло, подається вода. Діти разом з наставником вирощують овочі, зелень. Окрім практичних навичок вирощування тепличної продукції, діти можуть отримати консультації та поради щодо організації власного бізнесу.

Учасники програми – сільські молоді люди від 14 років, яким через рік-два доведеться покинути стіни інтернату і самостійно влаштовуватися в житті. Молодші діти також допомагають доглядати за рослинами в теплиці. Проводяться майстер-класи та зустрічі з питань фермерської діяльності.

Проект реалізується за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” в межах конкурсу «Сприяння соціальному підприємництву в Україні» www.irf.ua   

Жителі села допомагали в ремонті теплиці, діти із задоволенням фарбували стіни, батареї... А коли посіяли насіння, діти щодня заглядали, чи не сходять листочки.

Нам самим доводиться вчитись, як і що робити в теплиці: який клімат тримати, як боротися з хворобами рослин. Вчимося разом з дітьми. Але це корисна і цікава програма. Можливо, наш перший врожай і не буде великим, поки ми вчимося. Але головне, що ми бачимо ціль, заради якої все це почали – ми усвідомлюємо, що і в селі можна бути успішним і заробляти на землі.

Від посіву насіння до перших плодів пройшло два місяці. І от - перший врожай. Вже у березні на столі у дітей була зелена цибуля з власної теплиці, а 2 квітня - солодкі свіжі огірки!

Теплица_ремонт.JPG Теплиця перекрита.jpg майстер-клас.JPG розсада.JPG
IMG_1800.JPG IMG_1803.JPG IMG_1807.JPG IMG_1808.JPG
Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"