АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ

Друге дихання 19.02.2016

Друге дихання

Цей проект допомагає наблизити медичну допомогу в дитячих реанімаціях до світових стандартів. Ми закуповуємо обладнання, що дозволяє рятувати дітей, які потрапляють у відділення інтенсивної терапії та реанімації Національної лікарні ОХМАТДИТ, Національного Центру дитячої кардіології і кардіохірургії, районних лікарень. 

Актуальні потреби


1. Ремонт фібробронхоскопа у відділення реанімації Національного Центру дитячої кардіології і кардіохірургії 

Щодня у Центрі роблять понад 10 операцій на серці дітлахам. Часто маленькі пацієнти не можуть дихати самостійно і навіть після вдалої операції на серці вимушені залишатись в реанімації. Вирішити проблему дихання дозволяє спеціальний прилад – фібробронхоскоп. З його допомогою можна діагностувати причину зсередини й очистити легені і трахеї від непотрібної рідини. Це дуже дорогий прилад, найдорожча його частина – оптика і мікрофіброволокно, яке приймає і передає зображення на комп'ютер. Зараз оптика і волокна зіпсувались і потребують заміни.

Потрібно 468 000 грн.

ДОПОМОГТИ

2. Медична система газопостачання у Ратнівську районну клінічну лікарню, дитяче відділення.

Система необхідна для подачі повітря в дихальний реаніматор для немовлят. У цій лікарні в середньому 150 новонароджених малюків щороку потребують невідкладної допомоги зі штучною вентиляцією легень. Система включає зволожувач НС-150, ротаметричний компрессор-змішувач "повітря-кисень"; регулюючий клапан REER; дихальний контур, набір адаптерів; набір рукавів високого тиску; візок для пересування компресора. 

Потрібно 149 500 грн.

ДОПОМОГТИ

3.  Інфузійні насоси для інтенсивної терапії дітей в НДСЛ "ОХМАТДИТ".

У дитячому відділенні інтенсивної терапії ОХМАТДИТу рятують щорічно понад 700 дітей з різними патологіями і важкими станами: постраждалих у ДТП, від отруєнь, травм та опіків, з кровотечами і вродженими патологіями.  

Інфузійні насоси дозволяють з високою точністю по краплях із заданим ритмом вводити ліки дитині, щоб підтримувати її життя. Комп’ютер сам вираховує за вагою та віком дитини дози і швидкість введення препаратів у маленький організм, сам контролює і регулює подачу розчину зі шприца. Біля ліжка однієї дитини буває і десять, і більше інфузоматів. Вони потрібні в реанімації не менше за АШВЛ. Ми запрошуємо бігти заради цих дітей. 

Потрібно 120 000 грн.

ДОПОМОГТИ

Задля цієї цілі в Києві відбувся благодійний забіг в рамках Київського INTERSPORT RUN UA 2018. Захід організований нашим добрим багаторічним партнером Run Ukraine за підтримки міжнародної корпорації INTERSPORT.  

Благодійна дистанція 2 км INTERSPORT CHARITY RUN - присвячена допомозі дітям в реанімації.  Під час забігу було зібрано 67000 грн.    


У межах цієї програми 

-  ми відновили апарат штучної вентиляції легень Newport e360 SN і монітор пацієнта для дитячого відділення інтенсивної терапії НДСЛ ОХМАТДИТ. Всього на суму 258 117 грн. 

- передали 4 функціональних медичних ліжка  в якості гуманітарної допомоги

- придбали ультразвукову діагностичну систему MyLab Touch, стерилізатор хірургічного інструменту OT 23VS і апарат штучної вентиляції легень "Бриз" для дітей у реанімаційне відділення Білокуракинської районної лікарні Луганської області. Всього на суму 730 тисяч грн.  

- придбали ультразвуковий фазований датчик і спеціальну програму CARDIO для УЗД серця і судин найменших пацієнтів відділення інтенсивної терапії новонароджених лікарні "ОХМАТДИТ". Всього на суму 300576  грн.

- придбали переносний кисневий концентратор Philips ever flo  для реанімаційного відділення Національного Центру дитячої кардіології і кардіохірургії. Всього на суму 25000 грн.  

           


Повернення до списку

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"