АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ

Початок

Початок

Цю програму допомоги дітям-сиротам Фонд розпочав у 2007 році, прагнучи створити дітям, яких доля змусила жити в інтернатному закладі, якісно нові умови життя та навчання.

Що ми робимо:
* реконструйювали приміщення у Комарівському інтернаті Чернігівської області й створили два корпуси на кшталт соціального гуртожитку;
* створили умови для здорового фізичного розвитку дітей в Донецькій школі-інтернаті №1: зробили ремонт спортивного залу та майданчику, підтримували роботу тренера футбольної команди і тренера з фітнесу й танців ;
* допомогли в облаштуванні дитячого будинку при Банченському монастирі Чернівецької області;

* реалізували проект "Велике серце маленького життя", що допоміг дітям в підготовці до вступу у ВНЗ та пошуку роботи. Ми проводили тренінги з профорієнтації, мотиваційні заходи. У проекті брали участь 12 сиріт з 10-и інтернатів. Після випуску педагоги і психологи надали індивідуальну допомогу у період вступу у вищі навчальні заклади, пошуку житла і влаштування на роботу. Партнери - компанії "ФОКСТРОТ" та «НІКО».

* організували виїздні модульні тренінги для вихованців інтернатів та дитбудинків Луганської та Київської областей спільно з компаніями EY та «НІКО», Благодійним фондом «СОС Дитяче містечко». Діти провели канікули в сім’ях СОС-містечка в Броварах Київської обл. Ці дні були насичені тренінгами, майстер-класами, діловими іграми, профорієнтаційними екскурсіями та вечірніми бесідами в колі сім’ї про майбутнє, успіх, любов і відповідальність.

* допомагаємо в лікуванні дітям з Маріупольського дитячого будинку "Центр опіки" і Новоайдарської школи-інтернату санаторного типу.

*
підтримуємо навчально-виробниче аграрне господарство для соціальної адаптації дітей-сиріт на базі теплиці в Комарівській школі-інтернаті.
Це програма для професійної орієнтації та навчання дітей технологіям вирощування тепличної продукції, основам малого аграрного бізнесу.  Учасники програми – підлітки, яким через рік-два доведеться покинути стіни інтернату і самостійно влаштовуватися в житті.

Ми відремонтували стару теплицю: зробили покриття за сучасними технологіями, крапельний полив, освітлення, придбали інвентар, насіння, завезли грунт.  Два-три рази на тиждень в теплиці проводяться заняття в супроводі наставника. Діти вирощують в теплиці зелень, огірки, кабачки, помідори. Є невелика зона для квітів. Також для старших учасників проводяться зустрічі з місцевими фермерами. Діти можуть отримати консультації та поради щодо організації власного бізнесу.

Можливість отримати такі знання і навички - важливий інструмент для їх подальшого влаштування в житті. Навчившись тут, вони зможуть організувати власне господарство з тепличкою, адже більшості з них доведеться повертатися в рідне село. Тепер вони знають, що зможуть заробити і бути успішними на землі.antre.jpg  IMG_1803.JPG висадка.JPG майстер-клас.JPG 7.jpg

Повернення до списку

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"