Наші партнери

Партнери

Партнери Усі програми ВБФ "Крона" здійснює разом із партнерами. Партнерство відбувається у всіх площинах співпраці: спільна грошова участь, спільні проекти і акції, волонтерство, консультативна та інформаційна допомога, експертна оцінка та інше. Ми щиро дякуємо усім, хто підтримує нашу місію і приєднався, щоб разом виліковувати, навчати дітей та розширювати можливості для них та їхніх батьків.

 

Благодійники та донори

Благодійники та донори

Програми ВБФ "Крона" підтримують компанії, що входять до складу ГК "НІКО", дилери та партнери, донорські фонди та організації, працівники близько 40 компаній і підприємств, приватні особи (меценати, депутати, студенти і люди похилого віку) - всі, кому небайдужа доля українських дітей. Ми дуже вдячні людям, котрі приєднались до наших справ і допомагають нам допомагати дітям.


 

Неурядові неприбуткові організації

Неурядові неприбуткові організації Нашими партнерами є більше 70-и благодійних та громадських організацій. Спільно ми працюємо для популяризації ефективної благодійності, адвокації, захисту інтересів третього сектору,  реалізації місцевих громадських ініціатив. ВБФ "Крона" був першими із корпоративних фондів, який розпочав програму грантів для неприбуткових організацій.

 

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"