ЩО НОВЕНЬКОГО 

Марафон здоров'я


15.07.2019 Марафон здоров'я

Двоє дівчат-волонтерів Ірина Руденко та Ольга Гунько оголосили благодійний он-лайн марафон "Без цукру", щоб допомогти 16-річному хлопцю подолати смертельну хворобу й пропагувати здоровий спосіб життя. 

Дівчата поширили в соцмережах заклик всім приєднатись до ініціативи. Умови такі - упродовж 14 днів потрібно відмовитись від цукру й солодких виробів, натомість переводити суму, рівну вартості "нез'їденого" морозива, тістечка чи кока-коли на рахунок для лікування нашого підопічного Нікіти Малецького на Українській біржі благодійності. 

"Ми впевнені, що кожен учасник благодійного марафону принесе відчутну користь своєму здоров'ю, відмовившись від цукру в будь-якому вигляді, а також збільшить шанси Нікіти на здорове майбутнє, допомагаючи зібрати кошти на лікування" - кажуть ініціаторки проекту.


У марафоні взяли участь 150 людей. Кожен поставив собі здорову ціль на два тижні. Відтак, люди міняли свої харчові звички,  присідали, бігали, тримали планку, і перераховували пожертви на допомогу Нікіті. 

За два тижні марафон залучив 31 тисячу гривень. 

Загалом ми запланували зібрати 1485000 грн. для оплати лікування Нікіти в Німеччині. На початку цього року у хлопця виявили злоякісну пухлину мозку-гліобластому. Це найбільш агресивний тип пухлин, що практично не піддається лікуванню стандартними методами, доступними в Україні. В Німеччині Нікіта розпочав курс інноваційної імунотерапії спеціальною вакциною, що виготовляється з власних клітин пацієнта. 
Історія дитини krona.niko.ua/ua/activity/assistance/1863 ← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"