ЩО НОВЕНЬКОГО 

Готуйся до Щедрого вівторка 2019


11.11.2019 Готуйся до Щедрого вівторка 2019

Другий Всеукраїнський #ЩедрийВівторок цього року відбудеться 3 грудня.

Запрошуємо долучитись і підтримати наш чудовий проект "Серце одне на двох" - створення спільної палати інтенсивної терапії для матері і дитини в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М. М Амосова. 

Чому це важливо? 

Ми разом можемо багато чого змінити навколо. Створити, побудувати, врятувати. 

Чому з нами? 

Ми гарантуємо прозорість і найкращий результат.

Яку користь ми принесемо?

Всі звикли, що діти народжуються у пологовому будинку. Там все влаштовано так, щоб мамі та малюку було комфортно і безпечно разом. 

Та деякі малюки народжуються в операційній іншої лікарні. Там, де рятують серця дорослим і дітям. Ще кілька років тому пологи були дуже ризиковані для жінок із вадами серця та малюків. Сьогодні кардіохірурги Інституту Амосова разом із перинатологами допомагають мамам народити і дітям з'явитись на світ. 

Тож, їм потрібні належні умови, щоб бути разом після операції. Більше про проект читайте і підтримуйте 

Що таке ЩедрийВівторок?

Ініціатива #GivingTuesday прийшла в Україну в минулому році і вже завоювала любов тисяч і тисяч добрих людей.  Ми стали 154 країною світу, що приєдналися до ініціативи. Щороку мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. Лише за минулий рік у світі бело пожертвувано понад 400 мільйонів доларів під час акцій до Щедрого вівторка. 

Як можна долучитись і допомогти? 

1. Вже зараз кожен може підтримати наш проект тут   

 2. Провести в своїх офісах, навчальних закладах благодійні акції, щоб підтримати цей проект.

3. Бізнес-організації можуть передати частину прибутку від свого продукту на користь нашої мети або подвоїти пожертви, які люди зроблять у цей день на наш проект.  

4. Зробити пожертву з безконтактної картки чи смартфона через NFC Donation Box. Наші бокси розташовані в Києві у кінотеатрах MULTIPLEX в ТРЦ Перекресток та SkyMall, магазинах Good Wine, супермаркетах АШАН на вул. Берковецька 6, Ашан РівГош вул. Зболбунівська 17, на автозаправці Socar за адресою Протасів Яр 13-А, в магазині Водафон на Хрещатик 22.

5. Розмістити на своїх ресурсах наш банер та (або інформацію) про проект Серце одне на двох. 

Проведи Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторок2019 разом з "Кроною". Разом ми змінюємо життя тисяч людей на краще! 

Детальніше про наш проект "Серце одне на двох" 
← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"