ЩО НОВЕНЬКОГО 

EPAM Ukraine приєднався до боротьби за здоров'я українців


07.04.2020 EPAM Ukraine приєднався до боротьби за здоров'я українців

Українське представництво компанії EPAM запустило проект #TogetherAsOne, мета якого – забезпечити необхідним обладнанням медичні заклади столиці та регіонів. Партнерами цього всеукраїнського проекту стали Фонд «Крона», Українська біржа благодійності та 4 регіональних фонди у Львові, Дніпрі, Харкові, Вінниці. "Крона" веде напрямки Києва та Вінниці.

«Кожна небайдужа людина може долучитись до збору коштів на потреби лікарень у наших рідних містах, – коментують у компанії EPAM Ukraine. – Разом, як одна потужна команда, ми прагнемо допомогти медпрацівникам у Києві, Харкові, Львові, Вінниці та Дніпрі. Ми пишаємось, що ЕРАМ не залишається осторонь глобальних подій».

Компанія вже виділила 7 млн. грн на потреби медичних закладів. Ідея проекту #TogetherAsOne - залучити співробітників регіональних офісів ЕПАМ, активізувати співпрацю з громадами й спільно зібрати кошти на підтримку локальним лікарням. Наша ціль - забрати 2, 5 млн. грн на обладнання і засоби для швидкої дії та захисту для Київської міської клінічної лікарні №9, Київської міської дитячої клінічної лікарні №1,  Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Кожен охочий, незалежно від місця роботи, може приєднатися до ініціативи EPAM і зробити свій внесок у кампанію #TogetherAsOne через Українську біржу благодійності: 

Допомогти лікарням Києва: https://bit.ly/2UWaZyj

Допомогти лікарням Вінниці: https://bit.ly/39Ykq4m← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"