ЩО НОВЕНЬКОГО 

Допомагаємо лікарням спільно з Moneyveo та УББ


01.04.2020 Допомагаємо лікарням спільно з Moneyveo та УББ

Фінтех-компанія Moneyveo надала 2,7 млн гривень для придбання 3-х апаратів штучної вентиляції легень S1200 експертного класу. Фонд «Крона» втілив організаційну та логістичну складові проекту, Українська біржа Благодійності – комунікаційну. Обладнання доставлять у Київську міську клінічну лікарню №9 та Чернівецьку обласну клінічну лікарню. Ці медичні заклади є центрами допомоги пацієнтам зі складним перебігом коронавірусної інфекції.  

«У такий непростий час бізнес повинен бути драйвером соціальної відповідальності та підтримувати свою державу, своїх громадян, – коментує СЕО компанії Moneyveo Альона Андронікова. – Сьогодні як ніколи актуальні наші корпоративні цінності – Time. Trust. Technology. Важливо не втратити дорогоцінний час, допомагати один одному і подбати, щоб у наших лікарнях було все необхідне обладнання для боротьби з можливими ускладненнями коронавірусу. Ми прийняли рішення закупити для медустанов апарати для штучної вентиляції легенів. Закликаємо український бізнес не залишатися байдужим і протягнути руку допомоги своїм громадянам і державі».

Апарати S1200 мають сенсорний екран, який відображає параметри вентиляції, тривожну інформацію і коливання. Вентилятори зручні у використанні, легко переміщуються і підходять для всіх типів серцево-легеневої реанімації. Відтак продовжать рятувати життя українців після того, як пандемію COVID-19 буде подолано. 

Тим часом, триває збір коштів на засоби індивідуального захисту українських медиків. Ми в реальному часі відстежуємо нагальні потреби лікарень, закриваємо їх і публічно звітуємо про виконані задачі. 

Щоб переказати кошти на підтримку лікарів, перейдіть на цю сторінку >>

← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"