ЩО НОВЕНЬКОГО 

"Крона" і Райффайзен Банк Аваль закупили апарати ШВЛ для лікарень


24.03.2020 "Крона" і Райффайзен Банк Аваль закупили апарати ШВЛ для лікарень

"Крона" і Райффайзен Банк Аваль закупили три апарати штучної вентиляції легень AVEA© виробництва Vyaire Medical (CareFusion) вартістю 4 350 000 гривень.

Вже у квітні апарати доставлять в основні медичні заклади, куди направляють хворих на коронавірус COVID-19 – Київську міську лікарню №9 та Чернівецьку обласну клінічну лікарню. Закупку у партнерстві здійснили Райффайзен Банк Аваль та Фонд "Крона". 

«Нам важливо підтримати наших лікарів, допомогти їм із високоякісним медичним обладнанням, – коментують представники банку. – Благодійну допомогу наш банк надав на придбання апаратів штучної вентиляції легень для найбільш завантажених сьогодні лікарень. Ми віримо, що наша підтримка допоможе пацієнтам та медпрацівникам успішно лікувати вірус COVID-19. Разом із тим – бережіть себе, дотримуйтеся всіх порад з профілактики!»


Штучна вентиляція легень здатна врятувати життя пацієнтам з ускладненнями, зокрема порушенням функції дихання, що викликані COVID-19. Наявність апаратів ШВЛ у медичних закладах критично важлива, адже кожен новий апарат дає шанс на одужання кільком десяткам пацієнтів.

Також Банк виділив  630 тисяч грн. на засоби індивідуального захисту лікарів. Фонд "Крона" закупив і передав у Херсонську обласну інфекційну лікарню ім. Г.І. Горбачевського 1000 протиепідемічних комплектів, 2000 респіраторів, 1 кисневий концентратор.← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"