ЩО НОВЕНЬКОГО 

Без бар'єрів


21.05.2019 Без бар'єрів
Завершились роботи з виготовлення і монтажу спеціального підйомника для дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, які живуть і навчаються у Кремінській спеціальній школі-інтернаті Луганської області. Довгоочікуваний підйомник з'явився завдяки музичному фестивалю Bedstock, що відбувся у #ЩедрийВівторок, 27 листопада минулого року.

Тиждеть у студії Радіо Аристократи збирались Українські музиканти грали та співали в ліжку.  У такий спосіб вони проявили солідарність із дітьми, котрі не можуть самостійно пересуватись. Ініціативу підтримали Postman, YEYO. Группа «её», Kadnay, BAHROMA, Panivalkova, Рожден Ануси (Rozhden Anusi), TAYANNA, INAIA, ТНМК, Jamala | Джамала, LAUD, Laura Marti, RvB / Руки'в Брюки, Стишение обстоятельств / Антон Слепаков (Anton Slepakov)+Andrew Sokolov, Constantinе, Alina Pash, KRUTЬ.

Привернувши увагу до цієї проблеми, фестиваль зібрав 190000 грн, які й допомогли нам зробити школу і дім дітей безбар’єрним.

В інтернаті у м. Кремінна живуть і навчаються 72 дитини з важкими ураженнями опорно-рухового апарату, дитячим церебральним паралічем та проявами поліомієліту: вони не можуть пересуватися самостійно. Більшість — сироти і діти з малозабезпечених сімей.

Заклад знаходиться у старій будівлі, що складається з цокольного і ще двох поверхів. Ліфта немає і багато років не було й підйомника. Тож працівники закладу щодня по кілька разів мали носити дітей у візочках по сходах — на руках чи на спині.

Цей інженерно складний проект для інтернату виконала компанія  ТОВ "Підйомні Технології". Розробка проекту, виготовлення і монтаж міні-ліфта тривали 4 місяці. Зате тепер діти можуть безперешкодно дістатися до навчальних та реабілітаційних класів, потрапити в басейн або на вулицю для прогулянки.

"Це була моя найголовніша мрія - щоб в нашому закладі був підйомник, - каже директор школи-інтернату Леонід Голій. - Багато років ми шукали можливості зробити його. Однак, це не вдавалося через архітектурну проблему - підвальний поверх. Ніхто не хотів братись за цей складний проект, бо технічні рішення були надто дорогими, а ми не могли знайти таких коштів. Коли подзвонили з фонду Крона і сказали, що готові допомогти нам встановити підйомник за доволі розумний бюджет, я не міг повірити, що це можливо. Зараз і співробітники, і батьки, і діти не можемо натішитися новим красивим міні-ліфтом, діти обожнюють підніматись і спускатись на ньому".

"Для нас це був складний, але надзвичайно важливий  проект, у першу чергу заради дітей. Через конструктивні особливості сходових прольотів і висоти шахти біля них, нам довелося розробити кілька проектів. Наші інженери з Дніпра виїжджали на місце кілька разів, щоб опрацювати той чи інший проект. Потрібно було знайти рішення, як змонтувати опору для підйомника на першому поверсі, адже під ним була порожнеча і він би "зависав" над підвалом. Врешті ми прийняли нестандартне рішення для виконання опорної конструкції. Наші спеціалісти ретельно розрахували усі навантаження, естетичні та архітектурні особливості. Врешті зробили та встановили легку але надійну конструкцію" - розповідає Виконавчий директор ТОВ "Підйомні Технології"


 подемник6.jpg  фото подемник5.jpg  підйомник1.jpg 


.  

← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"