Програма "ТОЧКА ЖИТТЯ"

Кілька років фонд допомагає дітям оплачувати дорогі операції з пересадки кісткового мозку за кордоном. Лікування однієї дитини обходиться у 120000-200000 Євро.

З року в рік кількість звернень про таку допомогу зростає, і благодійних коштів не вистачає, щоб допомогти всім дітям. На жаль, мільйони, оплачені у закордонні кліники на лікування 10 дітей, не змінюють ситуацію в нашій країні. 

Головна причина, через яку Українські пацієнти вимушені шукати допомоги за кордоном -  відсутність умов для пересадки кісткового мозку від неродинних донорів.   

Тому у 2009 році разом із лікарями Центру дитячої онкогематології і тансплантації кісткового мозку НДСЛ "ОХМАТДИТ" ми розробили проект "Точка життя". Задачею проекту було створення інфраструктури для проведення трансплантацій кісткового мозку при лікуванні раку крові у дітей. 

Ми допомогли створити і обладнати референс-лабораторію з типування донорів, придбали пакет реагентів, адвокатували перед МОЗом створення Національного реєстру донорів кістковго мозку.

За 5 років проект розширювався, охоплюючи все нові задачі і потреби. І згодом перетворився на програму з кількома проектами і широкими завданнями.

Фонд підтримує впровадження нових сучасних методів діагностики і лікування, купує для національних і регіональних лікарень новітнє обладнання, реагенти, організовує навчання лікарів, закуповує прилади, ліки і матеріали, яких постійно потребують маленькі пацієнти.  

Проекти в межах програми: «Точка життя», «Фактор крові», «Друге дихання», «Серце одне».  
 

← повернутись на попередню сторінку

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"