Інші ініціативи
 • 2012 - Проект соціального підприємництва "Навчально-виробниче аграрне господарство для соціальної адаптації дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки". Створення тепличного господарства, де відбуваиметься трудове навчання й професійна орієнтація випускників інтернатних закладів шляхом їх включення у процес сільськогосподарського виробництва екологічно чистих продуктів. За підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”, сума гранту - 79 000 грн.

  2012 - Philips-дітям. Проект передбачає оснащення двох медичних установ України сучасним обладнанням для діагностики і лікування важких захворювань дітей, таких як серцево-судинні патології, складні генетичні відхилення та порушення обміну речовин. Обсяг допомоги - 450 тис. грн.

  2011 - «Громадський контроль у сфері державних закупівель лікарських засобів для дітей з онкогематологічними захворюваннями». За підтримки програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження», сума гранту - 99 500 грн

  2011 - «Підвищення якості медичної допомоги дітям, хворим на рак крові». Проект передбачає забезпечення належних і безпечних умов лікування дітей у відділенні інтенсивної хіміотерапії ЦДГіТКМ Національної лікарні «ОХМАТДИТ» За підтримки Міжнародного жіночого клубу м. Києва (IWCK). Обсяг гранту 200 тис. грн.

  2010-2011 - «Спільний конкурс мікрогрантів „Соціальні ініціативи для допомоги дітям з особливими потребами», за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження», обсяг гранту 1 280 тис. грн.

  2007-2010програма інноваційних грантів для НУО „Особливі діти". Передбачає надання ресурсів для розвитку мережі соціальних послуг на рівні громади для дітей з особливими потребами та сімей. Донор - Група компаній «НІКО», обсяг наданих грантів на 1 575,6 тис. грн.

  2009-2011 «Точка життя».  Соціальні інвестиції у створення в Україні інфраструктури для повноцінного лікування дітей, хворих на рак крові., приватні благодійні пожертви. Завдяки проекту створено Референс-лабораторію діагностики онкогематлогічних захворювань у дітей та підбору донорів кісткового мозку на базі НДСЛ “ОХМАТДИТ”. За підтримки ГК «НІКО», Київського Клубу Левів, Компанії «Ернст енд Янг».

  2008-2009 - "Велике серце маленького життя". Комплексна програма соціальної адаптації та допомоги в інтеграції випускникам шкіл-інтернатів для дітей-сиріт. Партнери — Міністерство освіти та науки України, Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту України. За підтримки ГК «НІКО», ГК «Фокстрот». Обсяг гранту 300 тис. грн.

 • Програма "Українська медицина – українським дітям". Метою програми є сприяння вирішенню нагальних питань дитячої онкології в Україні, забезпеченні доступних і якісних медичних послуг в галузі діагностики і лікування дітей з онкогематологічними захворюваннями. ВБФ "Крона" є членом Опікунської ради Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку НДСЛ "ОХМАТДИТ". Рада у постійній взаємодії з лікарями залучає кошти, волонтерів, шукає донорів крові й ліки для допомоги маленьким пацієнтам Центру та  вирішення нагальних потреб закладу,  надання психологічної допомоги дітям і батькам.

 • 2010 -2012 Благодійно-екологічна програма "Врятуймо життя - дереву й дитині!" Збір макулатури, а кошти, виручені від її утилізації, спрямовуються на доброчинність - придбання ліків для дітей та реагентів для Референс-лабораторії Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку лікарні ОХМАТДИТ.
 • У 2007 році ВБФ "Крона" профінансував друк порадника для підлітків, вихованців інтернатів "Велике серце маленького життя". У посібник увійшли безліч корисних порад та надихаючих прикладів від відомих людей. Три тисячі посібників розійшлися по інтернатах України.

 • У 2007 році ВБФ "Крона" профінансовав друк автобіографічної книги про життя та спортивні звершення відомої української спортсменки Стели Захарової. 500 екзплярів книги було надано бібліотекам інтернатів з метою мотивації дітей до занять спортом.

 • Cпільно з Державною соціальною службою за підтримки "Крони" розроблено універсальний модульний курс з соціальної адаптації для вихованців інтернатних закладів. Це перший всеукраїнський посібник, що допоможе вихованцям інтернатів готуватися до дорослого життя.← повернутись на попередню сторінку
Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"