Як ми працюємо
Ми управляємо довіреними нам благодійними ресурсами відповідально і ефективно. 

Кожен проект Фонду ми оцінюємо з точки зору ефективного альтруїзму - максимальної користі від кожної пожертвуваної гривні. Наскільки проект міняє ситуацію на краще, підвищує якість і доступність послуг, скільки людей скористаються досягненнями проекту, як проект вплине на тривалість і якість життя людини.

Адміністративний бюджет організації становить не більше 8% і основні адмін.витрати покриває засновник фонду.

Ми намагаємось усунути причину проблеми, ніж боротись із її наслідками. 

"Початок" - ми підтримуємо навчальння і профорієнтацію, організовуємо тренінги з основ малого бізнесу, лідерства для дітей, які вимушені жити в інтернатних закладах.


"Українська медицина - дітям" Належне технічне оснащення дитячих лікарень, сучасне обладнання, лабораторії, професійні лікарі - ключ до якісного і доступного лікування дітей в нашій країні. 

"За життя в чистому довкіллі" - грантова підтримка екологічних проектів в громадах, які зменшують забруднення довкілля, дозволяють зберегти біорізноманіття, очистити джерела та водоймища, активізувати мешканців на вирішення екологічних проблем в своєму оточенні.  
   

"Адресна допомога" - допомога в лікуванні тяжких смертельно небезпечних хвороб у дітей. Ми залучаємо ресурси на лікування чи діагностику дітей за кордоном або на придбання сучасних ефективних ліків. У тих випадках, коли в Україні об'єктивно неможливо надати дитині якісних медичних послуг.


Ми  ефективні і відкриті партнери

для соціально-відповідального бізнесу - ми пропонуємо актуальні проекти для спільної реалізації, ефективні рішення для філантропії; ми забезпечуємо професійне управління соціальними проектами бізнес-організацій згідно з їхніми пріоритетами;
 
для неурядових організацій - ми надаємо ресурси для розвитку і організації соціальних послуг на місцях, у партнерстві вивчаємо потреби цільових груп і громад, надаємо консультації з питань проектного менеджменту і соціального маркетингу; 

для громадян - ми надаємо можливість кожному бути причетним до змін і реалізувати свою потребу робити добро разом з нами;

для держави - ми доносимо потреби людей і посилюємо потенціал у вирішенні соціальних проблем, а не замінюємо функції держави. 


← повернутись на попередню сторінку
Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"