Наша історія
Історія Фонду почалась у 2006 році, коли Рада Директорів Групи компаній "НІКО" прийняла рішення створити окрему структуру для системної реалізації соціальних ініціатив компанії та співробітників. 

ГК "НІКО" з самого заснування надавала  допомогу тим, хто її потребував.  То був "період листів", коли бізнес виділяв кошти на ті чи інші потреби на запити приватних осіб чи громадських організацій.

У 2006 році "НІКО" разом з Американською торговою палатою та проектом ISC/UCAN провели конкурс і надали гранти неприбутковим організаціям для здійснення проектів на користь дітей. Результати цієї грантової програми надихнули компанію, і прагнучи досягати структурних змін, ефективно витрачати благодійні кошти, вирішили створити професійну структуру - всеукраїнську благодійну організацію.

Так  благодійність стала частиною політики соціальної корпоративної відповідальності ГК "НІКО" і з одноразових пожертв перетворилась на соціальні інвестиції у довгострокові стратегічні програми.

Сьогодні партнерами Фонду є більше 50-и бізнес-компаній, медіа, фондів та неурядових організацій і тисячі людей, які жертвують на програми Фонду.

 

← повернутись на попередню сторінку
Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"