Вітання від Голови правління фонду
 

«Как хороша жизнь, когда что-нибудь сделаешь хорошее и правдивое!» 
Ф. М. Достоєвський

106_3.jpg
Я дуже часто не просто згадую, а відчуваю цю чудову фразу класика, оскільки щирість та бажання дійсно допомогти тим, хто в скруті, стали не тільки причинами створенням фонду "Крона" нашими засновниками, але й нарізними принципами, за якими вимірюється усе, що робить фонд. 

Ми намагаємось застосовувати найкращі практики та при розробці наших програм враховувати думку усіх зацікавлених сторін.  Ми прагнемо здійснювати таку благодійність, яка зрозуміла всім, потреба в якій очевидна кожному. Також, ключовою задачею є конкретність та відчутність результатів наданої фондом допомоги.

Щиро сподіваємося, що саме такими і є наші програми: невідкладна допомога онко-хворим дітям, соціальна реабілітація та адаптація випускників інтернатів, підтримка соціальних послуг громадських організацій, захист довкілля, меценатство.

Однак, ми завжди готові на будь-які конструктивні пропозиції та побажання, оскільки постійно прагнемо підвищувати свою ефективність.

Наша діяльність та досягнення стали можливими завдяки активній позиції власників концерну "НІКО", його працівників та партнерів, а також клієнтів та покупців.

Наше становлення і розвиток відбувається разом із становленням сектору корпоративної соціальної відповідальності, адже ВБФ "Крона" - це один із перших корпоративних фондів України. Ми переконані, що ресурси бізнесу повинні об’єднуватись для досягнення системних змін у суспільстві на користь найбільш вразливих груп людей. Тому ми активно  розвиваємо та підтримуємо мережу партнерських організацій. Важливим є також співробітництво із державними органами, оскільки більшість причин соціальних проблем не матимуть ефективного вирішення без волі можновладців.

Велику увагу ми приділяємо прозорості своєї діяльності. Цей сайт ми розглядаємо як інструмент такої прозорості, також як засіб звітування перед громадськістю та можливість зворотного зв’язку із усіма зацікавленими сторонами.


З повагою,
Олена Мацібох

← повернутись на попередню сторінку
Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2020 "КРОНА"