25 Листопада 2019

Щедрий Вівторок сердечний ГК НІКО

Група компаній НІКО приєдналась до Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок аби підтримати проект ВБФ “Крона” “Серце одне на двох”.

Група компаній НІКО приєдналась до Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок.  З 16 листопада по 17 грудня в усіх салонах Автомобільної дилерської мережі НІКО  пройдуть благочинні акції, щоб підтримати проект «Серце одне на двох».  

Так, компанії передадуть благодійному Фонду “Крона” по 10 гривень з кожного замовлення сезонного шиномонтажу та від 500 до 1000 гривень з кожного проданого автомобіля та замовлення на сервіс.

Кошти будуть спрямовані на створення спільної палати інтенсивної терапії матері і дитини в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

ГК НІКО вже другий рік бере участь у Щедрому вівторку в партнерстві з Всеукраїнським благодійним фондом «Крона». Ми були у числі перших, хто приєднався до цієї ініціативи.

Завдяки минулорічним акціям #ЩедрийВівторок_сердечний у салонах дилерської мережі «НІКО» компанії передали на благодійність 69950 грн.

Кошти пішли на оплату фібробронхоскопа у Національний Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України. Цей унікальний прилад за рік вже допоміг врятувати життя 176 малюків із вадами серця.

***

Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторок в Україні проходить другий рік. Україна стала 154 країною, яка приєдналась до світового руху #GivingTuesday. Щороку мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

У 2019 році Щедрий вівторок оголошений 3 грудня.