15 Квітня 2020

Підтримка лікарень

Одна з наших цілей – допомагати українським лікарням впроваджувати нові технології, а також підвищувати якість медичних послуг для дітей та дорослих. Для цього ми закуповуємо сучасне обладнання і засоби для якісної діагностики, організовуємо навчання лікарів, проводимо ремонти відділень, закуповуємо прилади, ліки та матеріали. Ми докладаємо зусиль, щоб зробити боротьбу медиків з хворобами більш ефективною.

У 2009-му році Фонд допоміг створити референс–лабораторію з діагностики і типування донорів кісткового мозку в НДСЛ «ОХМАТДИТ». І зараз щороку тут проводять близько тисячі досліджень. За підтримки «Крони» в ОХМАТДИТі було створено сучасний центр патології гемостазу, імуноцитологічну лабораторію та Центр крові.

Фонд закуповує обладнання і засоби для лікування серцево-судинних патологій та інтенсивної терапії. Допомогу від «Крони» отримали реанімації ОХМАТДИТу, Національного дитячого центру кардіології та кардіохірургії, 1-ї Київської міської дитячої лікарні, Інституту Амосова, Ковельської, Білокуракінської та Ніжинської районних лікарень.

У рамках боротьби із поширенням COVID-19 у 2020-му, «Крона» разом з місцевими бізнесами-партнерами закупила обладнання і засоби індивідуального захисту лікарів  для 42 медичних закладів. Загальна сума допомоги склала 15,1 млн грн.

70 лікарень отримали сучасне обладнання і медичні матеріали

61,2 млн грн було спрямовано на допомогу лікарням