10 Червня 2020

Жодних бар’єрів

Цей проект передбачає допомогу в реабілітації та мобільності дітям після важкого лікування, дітям із фізичними порушеннями, підтримку проектів створення безбар’єрного середовища.

Із самого початку діяльності наш фонд запровадив програму “Особливі діти”, що передбачає підтримку послуг у громаді для дітей з тяжкими захворюваннями та їхніх сімей, підвищення доступності для них суспільного простору, освіти, реабілітації.

У рамках програми реалізовано 34 проекти у 23 містах і селищах, на які Фонд виділив гранти недержавним організаціям та соціальним закладам на створення доступного середовища, впровадження соціальних, корекційно-педагогічних, психологічних, реабілітаційних послуг для дітей та їхніх родин.

Також ми допомагаємо дітям у відновленні фізичних функцій після тяжкого лікування онкологічних та генетичних хвороб – закуповуємо ортопедичні й реабілітаційні засоби, імпланти, допомагаємо оплатити вартісні ортопедичні операції.

Наш фонд допоміг облаштувати простір Кремінської спеціальної школи-інтернату Луганської області спеціальним міні-ліфтом для дітей, які не можуть пересуватись самостійно. В цій школі живуть і навчаються 72 дитини з важкими ураженнями опорно-рухового апарату, дитячим церебральним паралічем та проявами поліомієліту. Більшість — сироти і діти з малозабезпечених сімей. Цей проект ми реалізували за підтримки музичного фестивалю Bedstock, що відбувся у #ЩедрийВівторок 2019.

А дякуючи благодійній барахолці “Кураж Базар” та Українській Біржі Благодійності ми переобладнали спеціальний мікроавтобус для перевезення пасажирів на електричних візках. Тепер молоді люди на візках мають  можливість дістатись до цікавих культурних подій та місць у Києві.

Проект “Подаруй годину” можливість кожному підтримати сімї, які виховують дітей з особливими потребами, своїми професійними ‘послугами, вміннями. Люди можуть пожертвувати не тільки гроші, а й час