29 Березня 2021

Обладнання палат матері й дитини в Інституті ім.Амосова

Сьогодні Фонд “Крона” завіз нові монітори пацієнта для палат інтенсивної терапії матері й дитини

Два нові монітори пацієнта VP-1200 стали біля ліжок майбутніх пацієнток першого в нашій країні відділення акушерської кардіології, яке створене в НІССХ ім. Амосова. Обладнання вартістю 212500 грн ми придбали завдяки благодійній допомозі нашого партнера ТОВ “ЕПАМ СИСТЕМЗ”.

Партнерський проект “Серце одна на двох” ми розпочали два роки тому у пагненні зменшити смертність матусь і новонароджених внаслідок серцевосудинних захворювань і забезпечити їм доступ до кваліфікованої допомоги під час пологів.

Підтримка ЕПАМ та Групи компаній “НІКО” – це втілення корпоративної соціальної відповідальності компаній, що спрямована на внескок у Цілі тисячоліття в галузі сталого розвитку.

За підтримки Фонду “Крона”і партнерів створено палати, де можна розмістити жінок після операції на серці разом із новонародженим малюком. Вже завершений ремонт блоку з двох палат. Зараз наша задача – поставити обладнання для інтенсивної терапії, систему сповіщення персоналу та знезараження повітря в боксі.

За даними ВООЗ, до 89% випадків материнських смертей можна попередити, якщо жінки матимуть доступ до якісної медичної допомоги під час пологів. Національний Інститут серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова – єдина на сьогодні установа, де кардіохірурги та акушери разом допомагають жінкам підготуватись до пологів, у раз необхідності зробити операцію на серці й безпечно народити.