25 Квітня 2023

Розпочинаємо створення нового відділення в Інституті раку

Фонд “Крона” і фармацевтична компанія «Серв’є» підписали меморандум про співпрацю щодо створення нейрохірургічного відділення в Національному Інституті раку

Сьогодні представники ВБФ “Крона” і фармацевтичної компанії «Серв’є» відвідали Національний інститут раку і обговорили плани щодо спільного проєкту зі створення в Інституті спеціалізованого нейрохірургічного відділення для лікування дорослих і дітей. У зустрічі взяли участь Філіпп Малє, управляючий директор з міжнародної діяльності, Фредерік Фуйю, генеральний директор «Серв’є Україна» та голова правління ВБФ «Крона» Олена Мацібох.

В рамках візиту відбулося підписання меморандуму про співпрацю між благодійним фондом «Меценат Серв’є» та Всеукраїнським благодійним фондом «Крона».

Наразі лікарі НІР вже застосовують мультидисциплінарний підхід до лікування дорослих і дітей з нейрохірургічною патологією. Створення окремого відділення дасть можливість надати медичні послуги понад 400 пацієнтам на рік в рамках стаціонарного лікування та понад 1200 пацієнтам на рік в рамках амбулаторної та консультативної допомоги. Пацієнтам надаватиметься повний комплекс високоспеціалізованої медичної допомоги, включаючи хірургічне лікування і специфічну терапію – променеву та хіміотерапію.