19 Листопада 2021

Кисневі концентратори для лікарень Запоріжжя

Благодійний фонд “Крона” закупив і передав кисневі концентратори в лікарні, які приймають пацієнтів із COVID-19

На минулому тижні ми передали шістнадцять кисневих концентраторів БІОМЕД JAY-10 у дві лікарні Запоріжжя: міську лікарню № 9 та міську лікарню екстреної та швидкої медичної допомоги №5. Це сучасні сертифіковані прилади, кожен генерує 10 л повітря на хвилину. Подвійний потік дає можливість подавати повітря двом пацієнтам одночасно. Відтак це порятунок для понад 30-и пацієнтів із важкою кисневою недостатністю одночасно.

Через спалах нової хвилі захворюваності на COVID в Україні ми відкриваємо нові стаціонарні ліжка для хворих. Щоб забезпечити пацієнтів киснем, нам потрібно сто нових концентраторів, каже директор лікарні швидкої допомоги Дмитро Івченко.

Допомогу у 500 000 гривень для закупівлі концентраторів надала компанія Carlsberg Ukraine. У минулому році компанія передала нашому фонду 5, 25 млн гривень на боротьбу із COVID-19. Дякуючи цьому 15 медичних закладів Запоріжжя, Львова, Києва отримали засоби індивідуального захисту лікарів, апарати ШВЛ, монітори пацієнта та кисневі концентратори.