27 Листопада 2020

Крона серед переможців «Партнерство заради сталого розвитку – 2020»

26-го листопада в онлайн-форматі відбулася церемонія оголошення переможців та вручення нагород міжнародного конкурсу “Партнерство заради сталого розвитку”

Конкурс було ініційовано мережею Глобального договору ООН в Україні. Найкращі проєкти визначалися у пяти різних номінаціях. Наш фонд представив проєкт “Програма зі сталого розвитку «Ціль 4 нулі: разом заради майбутнього» у партнерстві з Карлсберг Україна. Завдяки фінансовій підтримці Carlsberg Ukraine фонд “КРОНА” закупив 8000 захисних комплектів у лікарні Києва, Львова та Запоріжжя. Також 3 апарати ШВЛ, 10 кисневих концентраторів, 5 моніторів пацієнта.

26 листопала оголосили переможців. Наш проєкт був визнаний серед фіналістів-переможців у категорії «Подолання COVID-19».

Нагороди вручали зірки українського шоу-бізнесу: співак, композитор і продюсер Олександр Пономарьов; співак Віталій Козловський; реп-виконавиця alyona alyona; музикант, соліст проєкту Pianoбой Дмитро Шуров; музикант, лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин, а також ведуча програми «Факти ICTV» Олена Фроляк. Фіналістів у категорії «Подолання COVID-19» оголосила співачка і телеведуча Оля Цибульська. У цій категорії назвали 14 організацій-фіналістів, які і були визнані переможцями.

Запис церемонії тут: https://fex.net/uk/s/ybpsvod

Описи всіх поданих на участь проєктів вже опубліковані у спеціальному виданні, повністю присвяченому цьогорічним кейсам: https://gc.partnership.in.ua/