29 Грудня 2021

Банк Креди Агриколь підтримав благодійну акцію «Твоя мрія»

Банк Креді Агріколь став партнером акції «Твоя мрія» і виділив три подарунки для благодійників

17 грудня завершилася благодійна справа «Твоя мрія», яку наш фонд проводив у партнерстві із телеканалом 1+1 програмою «Твій день». Метою було залучити людей до добрих справ й зібрати кошти на обладнання для відділення акушерської кардіології Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова.

За два місяці акції ми отримали майже 17 тисяч донацій, завдяки чому зібрали 3817863 гривень на обладнання, що рятує мам і новонароджених з вадами серця.

Кожнен, хто зробив пожертву, мав шанс отримати цінні подарунки від партнерів акції. 17 грудня у прямому ефірі програми “Твій день” рандомно було визначено 11 благодійників, які отримали ці подарунки.

Зокрема три благодійниці отримали депозити від Креді Агриколь по 50 тисяч гривень на три місяці. Щасливими отримувачами стали Гуровська Тетяна з Рівного, Котко Зореслава з Олександрії та Бадовська Ганна з Черкащини.

Я просто хотіла допомогти, щоб і жінки і діточки були здорові. Я навіть не думала про подарунки. Це якесь чудо. Добро завжди повертається» – сказала Тетяна Гуровська, коли прийшла у відділення банку оформлювати подарунок.

Окрім депозитів наші благодійники виграли побутову техніку, рекламні площини на 1 місяць, екскурсію  на телеканал 1+1 із зірками Твій день” і звісно же головний приз – автомобіль Fiat 500 Dolcevita!

Фонд закупив для Інституту Амосова дві відкриті реанімаційні системи для новонароджених Lifetherm, дві медичні тумби, апарат штучної вентиляції легенів, хірургічний аспіратор для безпечних операцій та реанімації, білірубінометр та лампу для фототерапії малюків, мобільний УЗД апарат, функціональні ліжка, сухожарову шафу