13 Грудня 2019

Краса, що рятує

Спільно з ювелірним магазином ТЮСО та Українською біржею благодійності ми придбали центрифугу EPPENDORF 5804 R G для діагностики онкозахворювань у дітей і дорослих.

Завдяки благодійному проекту “Краса, що рятує життя” спільно з ювелірним магазином ТЮСО та Українською біржею благодійності ми придбали центрифугу EPPENDORF 5804 R G для діагностики онкозахворювань у дітей і дорослих. 

Вартість обладнання 204500 грн. Кожен, хто купував прикраси у телемагазині ТЮСО, міг внести свою краплинку добра, додавши до замовлення благодійну листівку або магніт.  Відтак понад 20 тисяч людей долучились і зробили свій внесок у цей проект. 

Центрифугу ми передали у відділення лабораторної діагностики онкогематологічних захворювань  Київського обласного онкологічного диспансера. 

Лікування одного пацієнта з лімфомою або лейкозом може тривати кілька років. За цей час для нього необхідно провести сотні аналізів. На цьому обладнанні готують зразки крові пацієнтів для подальших досліджень. Центробіжна сила обертання плашок розділяє кров на необхідні фракції: плазму та клітини. А клітини досліджують на іншому обладнанні.  

Одна центрифуга може допомогти зробити якісну діагностику і дослідження в ході лікування для тисяч пацієнтів щорічно.