27 Липня 2020

Компанія ГлобалЛоджик надала допомогу на боротьбу з COVID-19

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції в Україні міжнародна компанія GlobalLogic та Фонд “Крона” реалізували партнерський проєкт, у рамках якого передали медичним закладам Києва допомогу на актуальні потреби у період пандемії.

Компанія GlobalLogic виділила кошти на засоби індивідуального захисту для медичних працівників лікарень і закликала своїх працівників та консультантів підтримати цю ініціативу. Відтак, керівництво, співробітники та незалежні консультанти компанії надали 103 тисячі гривень благодійної допомоги. 

На ці кошти ми закупили і передали:
    * дихальні маски для неінвазивної штучної вентиляції легень для пацієнтів Київської міської лікарні № 9, яка є опорною по боротьбі із коронавірусною інфекцією

    * маски і противірусні респіратори у Київську міську лікарню швидкої допомоги та в Київський центр екстреної медичної допомоги.

Маски й противірусні респіратори – найбільш витратна частина в лікарнях. Вони потрібні щодня у великій кількості, аби медики і пацієнти були максимально захищені.  Щодня медики швидкої допомоги обслуговують до 200 пацієнтів у найскладніших станах, щодня контактують із хворими– від приймального відділення до операційної та реанімації.

Неінвазивна штучна вентиляція легень – ефективний і нетравматичний спосіб доставити кисень у кров пацієнта. Для цього потрібна спеціальна герметична маска, через яку апарат подає повітряну суміш.  Саме такі маски FaceFit ми передали для пацієнтів Київської міської лікарні №9.

Міжнародна компанія GlobalLogic займається розробкою програмного забезпечення, наданням цифрових інжинірингових послуг, ІТ-аутсорсингом і виконанням науково-дослідних робіт. В Україні входить до п’ятірки найбільших IT-компаній країни.