20 Вересня 2022

Гуманітарна допомога в регіони

1000 наборів першої необхідності від Corteva Agriscience і Фонду Крона отримали переселенці у Хмельницькій та Полтавській областях

Компанія Corteva Agriscience надала благодійну допомогу на придбання та доставку наборів першої необхідності для внутрішньо переміщених осіб. Фонд “Крона” організував закупку, фасування наборів і передав у Гадяцьку громаду Полтавської області та Китайгородську громаду на Хмельниччині.  Зараз у цих громадах перебувають 955 сімей з дітьми та літніми людьми, які вимушені були покинути свої домівки на Сході та Півдні України внаслідок повномасштабного російського вторгнення в Україні.

До наборів увійшли крупи, макаронні вироби, консерви, цукор, борошно, чай, олія а також  засоби гігієни.

Логістику і фасування наборів нам забезпечило соціальне підприємство Партнер-Юкрейн у Дніпрі. Це підприємство працевлаштувало близько сотні ВПО, які допомагають різним гуманітарним місіям і організаціям формувати продуктові набори й відправляти по всій країні.  

Також дякуючі цільовій благодійній допомозі від Corteva Agriscience ми придбали і передали важливе обладнання у медичні заклади в Сумах, Вознесенську, Харкові. Детальніше Допомога від Corteva Agriscience – Всеукраїнський благодійний фонд “Крона”