07 Квітня 2020

EPAM Ukraine приєднався до боротьби за здоров’я українців

Компанія EPAM спільно з Українською біржею благодійності та ВБФ “Крона” запустили проект #TogetherAsOne, мета якого – забезпечити обладнанням медичні заклади столиці та регіонів.

Партнерами цього всеукраїнського проекту стали Фонд «Крона», Українська біржа благодійності та 4 регіональних фонди у Львові, Дніпрі, Харкові, Вінниці. “Крона” веде напрямки Києва та Вінниці. Ідея проекту #TogetherAsOne – залучити співробітників регіональних офісів ЕПАМ, активізувати співпрацю з громадами й спільно зібрати кошти на підтримку локальним лікарням.

Кожна небайдужа людина може долучитись до збору коштів на потреби лікарень у наших рідних містах. Разом, як одна потужна команда, ми прагнемо допомогти медпрацівникам у Києві, Харкові, Львові, Вінниці та Дніпрі. Ми пишаємось, що ЕРАМ не залишається осторонь глобальних подій

Компанія ЕПАМ вже виділила 7 млн. грн на потреби медичних закладів. Зараз наша ціль – забрати 2, 5 млн. грн на обладнання і засоби для швидкої дії та захисту для Київської міської клінічної лікарні №9, Київської міської дитячої клінічної лікарні №1,  Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Кожен охочий, незалежно від місця роботи, може приєднатися до ініціативи EPAM і зробити свій внесок у кампанію #TogetherAsOne через Українську біржу благодійності: 

Допомогти лікарням Києва: https://bit.ly/2UWaZyj

Допомогти лікарням Вінниці: https://bit.ly/39Ykq4m