News

Компанія ГлобалЛоджик надала допомогу на ЗІЗ для медиків


27.07.2020 Компанія ГлобалЛоджик надала допомогу на ЗІЗ для медиків

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції в Україні міжнародна компанія GlobalLogic та  Фонд "Крона" реалізували партнерський проєкт "ДОПОМОГА МЕДИКАМ - COVID-19". 

У рамках проєкту компанія виділила кошти на засоби індивідуального захисту для медичних працівників лікарень і закликала працівників та консультантів підтримати цю ініціативу. Відтак, керівництво, співробітники та незалежні консультанти компанії надали 103 тисячі гривень благодійної допомоги. 

На ці кошти ми закупили і передали:
    * дихальні маски для неінвазивної штучної вентиляції легень для пацієнтів Київської міської лікарні № 9, яка є опорною по боротьбі із коронавірусною інфекцією

    * маски і противірусні респіратори у Київську міську лікарню швидкої допомоги та в Київський центр екстреної медичної допомоги.
 

Маски й противірусні респіратори – найбільш витратна частина в лікарнях. Вони потрібні щодня у великій кількості, аби медики і пацієнти були максимально захищені.  Щодня медики швидкої допомоги обслуговують до 200 пацієнтів у найскладніших станах, щодня контактують із хворими– від приймального відділення до операційної та реанімації.

Неінвазивна штучна вентиляція легень – ефективний і нетравматичний спосіб доставити кисень у кров пацієнта. Для цього потрібна спеціальна герметична маска, через яку апарат подає повітряну суміш.  Саме такі маски FaceFit ми передали для пацієнтів Київської міської клінічної лікарні №9.


Міжнародна компанія GlobalLogic займається розробкою програмного забезпечення, наданням цифрових інжинірингових послуг, ІТ-аутсорсингом і виконанням науково-дослідних робіт. В Україні входить до п'ятірки найбільших IT-компаній країни.
← Back to the list

Phone:
+38 (044) 390 33 33
Adress:
Naberezhno-Khreshchatytska Str., berth 4,
"DNIPRO PLAZA" Business Centre, 2th
Kyiv, Ukraine, 04070
We in social networks:
© 2015-2020 "KRONA"