News

ВБФ “Крона” передав обладнання і засоби захисту медиків до лікарень Києва та Вінниці


25.05.2020 ВБФ “Крона” передав обладнання і засоби захисту медиків до лікарень Києва та Вінниці
Новий автоматичний біохімічний аналізатор Mindray BS240 отримала лабораторія Київської міської дитячої лікарні №1.
Сьогодні він допомагає оперативно контролювати стан пацієнтів і вчасно реагувати на поширення інфекції COVID-19.  Автоматичний біохімічний аналізатор за годину з високою точністю дає значення вмісту в крові різних елементів. Він здатен обробити 200 аналізів за годину! Від цього залежить життя дітей.

Аналізатор вартістю 313000 грн. ми придбали завдяки пожертвам наших партнерів та акції #TogetherAsOne, яку провела міжнародна IT-компанія ЕПАМ Україна

У березні українська філія компанії оголосила серед співробітників акцію #TogetherAsOne на боротьбу проти COVID-19. Ідея акції – залучити співробітників регіональних українських офісів EPAM, активізувати співпрацю з громадами та спільно зібрати кошти на підтримку локальних лікарень. 

«Нам треба було діяти дуже швидко, на випередження, адже це питання безпеки лікарів та людей в біді, – коментує Азіза Хамідова, експертка з проектів соціальної відповідальності EPAM. – У нас було лише три дні, щоб зрозуміти ситуацію з допомогою лікарням, обрати надійних партнерів, вибудувати архітектуру всього проєкту. На третій день у нас був чіткий деталізований план щодо STOP Covid активностей».

До проєкту були залучені 8 благодійних організацій, одна дипломатична місія та 15 спеціалістів ЕРАМ в організаційній частині. «Крона» виступила партнером по напрямках Києва та Вінниці. 

У акції взяли участь понад 700 донорів-епамівців, які переказували кошти через Українську біржу благодійності

У результаті ЕПАМ передав Фонду "Крона" 549452 грн. 

- 245896 грн. витрачено для закупки аналізатора в Київську дитячу лікарню №1
- 303550 грн. витрачено на придбання 2200 одиниць засобів індивідуального захисту медиків Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. 

Дякуємо усім нашим партнерам і людям, які підтримують проекти Фонду "Крона".
← Back to the list

Phone:
+38 (044) 390 33 33
Adress:
Naberezhno-Khreshchatytska Str., berth 4,
"DNIPRO PLAZA" Business Centre, 2th
Kyiv, Ukraine, 04070
We in social networks:
© 2015-2020 "KRONA"