24 Лютого 2023

Допомога прифронтовим громадам

Фонд “Крона” закупив і передав на Миколаївщину сучасний електрохірургічний апарат завдяки приватним пожертвам і благодійній допомозі від Ukraine Relief Fund

В рамках благодійного проєкту “Миколаївщина: надійний тил”, який ми реалізовуємо разом із МБФ “Українська біржа благодійності” “Крона” передала другий електрохірургічний апарат SS 501 SX у Вознесенську міську багатопрофільну клінічну лікарню.

Місто Вознесенськ знаходиться всього за кілька кілометрів від лінії фронту та Миколаєва. Місто і область зазнають жорстоких обстрілів військами РФ. Міська лікарня і її відважні працівники сьогодні тримають надійний тил. Вони щодня приймають хворих, в тому числі з важкими пораненнями.

Електрохірургічний коагулятор, що отримали хірурги, дозволяє робити операції з мінімальною кровотечею і скоротити час операції й перебування хворого під наркозом.

Загалом в рамках проєкту “Миколаївщина: надійний тил” на платформі dobro.ua було зібрано 1 284 103 грн. З них 1 156 092 грн на цей проєкт надали Ukraine Relief Fund та Фонд Віктора Пінчука. Ми придбали для Вознесенської громади медичне обладнання, яке рятує життя: дефібрилятори, два електрокоагулятори.

Благодійна ініціатива Ukraine Relief Fund заснована Віктором і Оленою Пінчуками та Фондом Віктора Пінчука, Еріком і Венді Шмідт та Schmidt Futures, Робертом Ф. Смітом та Vista Equity Partners, Minderoo Foundation Ендрю та Ніколою Форрестами, Біллом Фордом та General Atlantic Foundation