Актуальні проекти

Здійсни мрію

Здійсни мрію

Місія проекту - дарувати чудо здійснення мрій  дітям, які подовгу живуть в лікарнях, борються з важкими недугами чи мають невиліковні хвороби. Лише одну мрію - одужати - в межах цього проекту ми не можемо здійснити. 

Однак ми віримо, що справжнє  щире бажання дитини, яке магічним чином здійснюється, може змінити її життя. Не одноразово батьки і лікарі відмічали покращення здоров'я дитини, бо усвідомлена мрія і бажання її досягти закладає у дитини "програму одужання". Іноді мрія допомагає знайти людей, які готові підтримати лікування дитини фінансово.  

Проект ми здійснюємо в партнерстві з «1+1 медіа» і Телевізійною службою новин ТСН.

Міжнародний рух Make a wish розпочався тридцять років тому в Америці з виконання одного бажання. Тоді мрія маленького Кріса, який хворів на рак крові і хотів бути поліцейським та ловити "поганих хлопців", об’єднала громаду заради її здійснення. Сьогодні фонди і люди з понад сорока країн світу виконують заповітні мрії дітей з важкими, часто невиліковними хворобами.

Дата здійснення останнього бажання Кріса була оголошена в світі Днем бажань.

«Мріючи, діти стають сміливішими в своїй уяві, вони стають частиною реального життя, виходять за межі лікарні і важких лікувальних процедур. Ми взяли на себе відповідальність реалізувати тисячі бажань дітей, і ми тільки стали на цей шлях. Приєднуйтесь до нас!» - телеведуча ТСН на 1+1 Лідія Таран, куратор проекту і чарівна Фея для дітей.

Інформаційний партнер проекту журнал «Твой малыш» («Твій Малюк»).

Мрії та історії успіху читайте далі >>>


Повернення до списку

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2018 "КРОНА"