НОВИНИ

Well-being Fest для дітей


07.08.2018 Well-being Fest для дітей

Компанія EPAM Україна спільно з Фондом "Крона" в рамках Well-being Fest 2018 збиратимуть кошти на обладнання для Центру дитячої онкогематології та відділення хірургії НДСЛ "ОХМАТДИТ" 

Співробітники ЕПАМу візьмуть участь у благодійному аукціоні, щоб допомогти зберегти життєво цінний матеріал – гемопоетичні стовбурові клітини для трансплантації та допомогти дітям хірургічного відділення НДСЛ "ОХМАТДИТ". 

В Україні більше 3 тисяч дітей, які хворіють на лейкози, лімфоми, автоімунні захворювання. Здоровий донорський кістковий мозок – єдиний шанс врятувати таких дітей.

Операцію з його пересадки в нашій країні роблять у відділенні ТКМ Центру дитячої онкогематології лікарні "ОХМАТДИТ", починаючи від забору і підготовки трансплантата – гемопоетичних стовбурових клітин. Сьогодні трансплантат під загрозою. Температура в приміщеннях, де знаходяться заготовлені заморожені клітини, перевищує норму. Терміново потрібен кондиціонер для охолодження й підтримки низької температури.

Під час аукціону співробітники ЕПАМ збиратимуть кошти на придбання і встановлення кондиціонерів у приміщенні зберігання трансплантата і в післяопераційну палату відділення хірургії. 
← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"