Новини

Влад став на ноги


03.08.2017 Влад став на ноги

Наш герой - Владислав Стефанішин живе у місті Горняк Донецької області. У 15 років у хлопця виявили рак лівої стегнової кістки. 6 років Влад вів боротьбу з остеосаркомою і наслідками. Він переніс 17 блоків хіміотерапій, 11 операцій з видалення саркоми й частини кістки, заміни спайсерів та ендопротезів. Після першої операції стався набряк мозку і Влад впав у кому. Коли повернули до свідомості, почалась пневмонія… У результаті численних втручань ліва нога укоротилася на 18 см. Постійно доводилось міняти спайсери і ендопротези, чистити від сепсисів.

Ходити було надто важко - нога вивертала стегно, ендопротези ламались і викликали запалення. Доводилось різати ногу знов і знов. Через це Влад змушений був залишити навчання в університеті. У жовтні 2016 ногу хлопцю довелось ампутувати. Але він прагне вести активне життя, грати у футбол, поступити в Київський політехнічний інститут на кафедру акустики і акустотехніки, навчитись водити машину.

Допомога для Влада прийшла з-за кордону від наших партнерів в Польщі. Фонд Lambre Foundation організував для хлопця консультації у найкращих ортопедів та протезистів. Кілька візитів, обстеження, примірки - і Владислав нарешті отримав новий якісний протез, який також оплатив Lambre Foundation! Тепер хлопець на двох ногах, звикає, тренується, проходить реабілітацію.

Vlad3.jpg Vlad4.jpg Vlad2.jpg
← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2018 "КРОНА"