НОВИНИ

Серця у твоїх руках


03.04.2018 Серця у твоїх руках
У супермаркетах NOVUS стартувала акція "Маленькі серця в твоїх руках". Акція має на меті забезпечити стерилізаційним обладнанням ДУ "Медичний Центр дитячої кардіології та кардіохірургії".

Кожен відвідувач може придбати на касах магазинів символічну наліпку за 5 гривень.  Усі кошти від продажу наліпок будуть перераховані на купівлю стерилізатора Axis 400 і відеоларингоскопа McGRATH MAC. 

Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України - єдиний в Україні медичний заклад, де дітей з вродженими вадами серця оперують з перших годин життя. Щорічно десятки тисяч дітей з України мають можливість отримати консультативну, кардіологічну та кардіохірургічну допомогу.

Всі операції та обстеження для українських дітей - безкоштовні. Тільки у 2017 році в Центрі виконано 3 054 операції.  

За кількістю та складністю проведених операцій в минулому році Центр посідає перше місце в Європі серед дитячих кардіоцентрів. Через недостатнє бюджетне фінансування Центр шукає можливості додаткового залучення коштів, тому що кожного дня з усіх регіонів України до них поступають хворі діти, які потребують невідкладної медичної допомоги.

Наразі Центру вкрай необхідне стерилізаційне обладнання, яке дозволить обробляти будь який тип виробів медичного призначення (ВМП), незалежно від складу або матеріалу. Також є потреба в  спеціальному відеоларингоскопі, що використовується для внутрішнього огляду верхніх дихальних шляхів і ендотрохіальної інтубації хворих.

Офіційний партнер - наш давній і надійний друг Українська біржа благодійності. ← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"