Новини

Мрії продовжуються


21.02.2018 Мрії продовжуються
14-річна Вероніка Тимофеєва, учасниця проекту "Здійсни мрію", створила анімаційний звіт про Фонд "Крона".

У Вероніки складне захворювання - васкуліт головного мозку. З нею ми познайомились у квітні 2017 року, коли разом із куратором проекту "Здійсни мрію" Лідією Таран відвідували пацієнтів лікарні ОХМАТДИТ. Тоді Вероніка показала нам свої малюнки і озвучила мрію - навчитись створювати мультфільми і зробити свій анімаційний серіал. 

А вже восени 2017-го завдяки проекту "Здійсни мрію" і студії Animagrad мрія стала реальністю. Вероніка пройшла курси анімації в студії і  створила свій перший мультфільм, який презентували на фестивалі Де Кіно

А зараз свій талант і отримані знання дівчина втілила у промо-ролику про діяльність фонду, який допомагав їй. Відчувши, як важлива допомога інших, Вероніка сама захотіла зробити щось корисне в благодійній справі. Незважаючи на головний біль і слабкість, дівчинка передивилась наш сайт, прочитала про програми і зробила анімацію з героями, яких сама уявляла. 

Ми вирішили, що така робота має бути оплаченою, тож Вероніка отримала свою першу зарплату за цю роботу!!! Дівчника була дуже щасливою.

Відео звіт дивіться тут← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2018 "КРОНА"