ЩО НОВЕНЬКОГО 

Мрія і печиво, що лікує


03.06.2019 Мрія і печиво, що лікує

1 червня дубрава Ботанічного саду перетворилась на чарівний ліс у стилі казки Льюїса Керолла. Сюди можна було потрапити лише через замкову щілину. Тут у повітрі літають годинники, чашки і чайники; у зелені ховається усмішка Чеширського кота.

Біля входу в Ботанічний сад квапиться Білий Кролик. Він бідкається, що не встигає на чаювання, бо всі вже зібрались.

Годинник пробив дванадцяту. Teatime! Час чаювання настав!

Так розпочався благодійний пікнік "Шалене чаювання", який організували разом наш фонд, Фонд допомоги онкохворим дітям "Краб" та благодійний фонд "АртПоміч".


Шалене чаювання – благодійне сімейне свято, де кожен міг веселитись, смакувати і допомагати. Гостей на галявині зустрічали Аліса, Капелюшник, Білий кролик, Чеширський кіт та інші казкові герої, у яких перевтілились актори Театру юного глядача на Липках.


Головним напоєм став чай ТМ LOVARE від компанії Мономах.
Своїми ексклюзивними вишуканими виробами радували гостей кондитери. Тут можна було придбати нейповятряніший зефір, печиво у вигляді гральних карт, капелюхів, чеширського кота, божевільного капелюшника.

Шалені таланти та чарівну музику нам подарували Дмитро Самко, Марина Круть, Даша Петрожицька , гурт Ліловий, Женя Пахомова, кабаре-бенд A La Parterr

А ще багато майстер-класів, ігор, шоу мильних пузирів, добра лотерея радували дітей та батьків в цей день.

Під час пікніка ми зібрали 16802 грн., які підуть на якісну діагностику раку крові у дітей. Вперше на заході на відкритому повітрі ми використали термінал для безконтактних пожертв NFC Donnation Box, через який за час пікніка ми прийняли 31 ДобрийPass

Так ми всі здійснювали мрію 11 річної Лізи Карпенко, яка мріяла зібрати дітей на пікнік і пригощати печивом. Щоб діти ніколи не хворіли. 

Добрі партнери заходу компанія "Моnоmах" і ТМ LOVARE, ігровий центр ExitGames.ua, вода Причиста, книжковий інтернет-магазин Yakaboo


					← повернутись до списку новин

Наш телефон:
+38 (044) 390 33 33
Наша адреса:
04070, Україна, м. Київ,
вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 4,
ОКЦ "Дніпро-Плаза"
Ми в соцмережах:
© 2015-2019 "КРОНА"